2 Balandis 2020, Ketvirtadienis

 

Pirmas
 

15 Vasaris 2020

Mieli Tauragės krašto žmonės,

Sveikinu Jus iškilios ir reikšmingos šventės – Vasario 16-osios  –  Lietuvos Valstybės atkūrimo dienos proga. Linkiu tarpusavio supratimo, pagarbos  žmogui, jo pasirinkimui, teisėms ir laisvėms. Branginkite savo lietuvišką tapatybę ir puoselėkite tradicijas!

 
dr. Arūnas Beišys

Bibliotekoje pristatyta žurnalisto Ryčio Sabo knyga „Gaono kodas“

Trečiadienio vakarą B. Baltrušaitytės viešojoje bibliotekoje vyko susitikimas su žurnalistu, komunikacijos ir rinkodaros profesionalu Ryčiu Sabu, kurio debiutinis romanas „Gaono kodas“ sulaukė itin didelės sėkmės. Knygos pristatymą moderavo žurnalistas, publicistas Rimvydas Valatka.

Sergamumas gripu ir ūminėmis viršutinių kvėpavimo takų ligomis Tauragės rajone

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos Tauragės departamento duomenimis, 2020 metų 6-ąją savaitę Tauragės rajone sergamumo gripu ir ūminėmis viršutinių kvėpavimo takų infekcijomis rodiklis – 82,22 atvejų skaičius 10 tūkst. gyventojų per savaitę.

Saugumo taisyklių reika laikytis ir internete

Internetas tai pasaulio kompiuterių tinklų sistema, dar kitaip vadinamas ,,tinklas tinkle”, kuris yra didžiulis duomenų, programų, dokumentų ar kitokios informacijos kiekis. Bet reikėtų nepamiršti, kad būtent XXI amžiuje tai viena iš perspektyviausių sukčių naudojamų vietų.

Reklama

 

 

Orai

Orai Tauragėje

Informacija