27 Vasaris 2020, Ketvirtadienis

 

Pirmas
 

15 Lapkritis 2019

Neblaivus vairuotojas sankryžoje sukėlė avariją

Policija informuoja, kad ketvirtadienį apie 17.10 val. Tauragėje, Dariaus ir Girėno bei Bernotiškės gatvių sankryžoje, neblaivus (1,61 prom.) vyras, gim. 1965 m., vairuodamas automobilį ,,CITROEN XSARA PICASSO“ ir sukdamas į kairę, nepraleido tiesiai važiuojančio automobilio ,,PEUGEOT 406“, atsirenkė į jį bei nuo smūgio apgadino šalia stovintį kitą ,,AUDI A6“ automobilį.

Skaitmeninio raštingumo mokymai bibliotekose: sužinoti, išbandyti, suprasti

„Padėjote susikurti Facebook, tai dabar ir darbų nėra kada dirbti“ – šypsosi projekto „Prisijungusi Lietuva“ skaitmeninio raštingumo mokymų dalyvė Zita (60 m.) iš Tauragės rajono kaimiškojo filialo. „Matydavau, kad jaunimas ir aplinkiniai juo naudojasi, tik neįsivaizdavau, kad taip gali būti patrauklu“, – pridūrė Zita.

Psichologas: nelaukite Kalėdų

Psichologas Robertas Petruškevičius sako, kad nebūtina laukti Kalėdų, jei norite džiaugtis jaukia šviečiančios girliandos šviesa. Tamsiuoju metų laiku jos gali būti reikalingos ne tik dėl grožio ar tradicijų, bet ir dėl geresnės psichinės sveikatos. Tuo tarpu prekybininkai teigia pastebintys, kad kalėdinių šviečiančių girliandų žmonės pradeda ieškoti vis anksčiau.

Reklama

 

 

Orai

Orai Tauragėje

Informacija