27 Vasaris 2020, Ketvirtadienis

 

Pirmas
 

11 Lapkritis 2019

Vyko miesto ir kaimo bendruomenių atstovų susitikimas

Lapkričio 8 dieną Tauragės rajono bendruomenių tarybos iniciatyva į Tauragės krašto muziejų ,,Santaka” surinko miesto ir rajono bendruomenių pirmininkai, bendruomenių tarybų nariai. Apžiūrėję atnaujintas gamtos, istorijos ir etnografijos ekspozicijas, „Amžių“ išmanųjį bokštą, susitikimo dalyviai susirinko į  muziejaus menes.

Pasaulinė plaučių uždegimo diena: kas gresia laiku nesikreipiant į gydytoją?

Plaučių uždegimas – viena pavojingiausių ir klastingiausių ligų. Lapkričio 12-ąją minimos Pasaulinės plaučių uždegimo dienos išvakarėse sveikatos specialistai atkreipia dėmesį, jog šios ligos atveju svarbiausia – neuždelsti ir laiku kreiptis į gydytojus.

Vyriškis sumuštas dėl skėčio ir batono

Lapkričio 9-ąją apie 16 val. Tauragėje, Bažnyčių g., nepažįstamas vyras sukėlė fizinį skausmą 59 metų vyriškiui ir pavogė skėtį bei batoną. Nuostolis – 20 eurų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 180 str. 1 d.

 

Gyventojų nuomonė: žalių rodyklių atsisakymas apsunkins eismo sąlygas

Sprendimas Lietuvoje atsisakyti į dešinę leidžiančių sukti žaliųjų rodyklių, kai dega raudonas šviesoforo signalas, sutinkamas skeptiškai. Kas antras šalies vairuotojas laikosi nuomonės, kad tai padidins spūstis ir sulėtins eismą.

Reklama

 

 

Orai

Orai Tauragėje

Informacija