4 Balandis 2020, Šeštadienis

 

Pirmas
 

23 Rugsėjis 2019

Siūlo vaistą nuo rudeninio streso

Rugsėjis – mokiniams, jų tėvams ir mokytojams lyg antri naujieji metai. Mokslo metus dauguma pradeda žadėdami geriau mokytis, lengviau keltis rytais ir pagaliau rasti papildomą veiklą, kuri tinka ir patinka. Tačiau tai sukelia daug iššūkių ir streso. 

Vaikų „aviliukas dūzgia“ Lomiuose!

Šiltasis metų laikotarpis – buvo puiki galimybė  mėgautis gamtos malonumais, keliauti, geriau pažinti ne tik vieniems kitus, bet ir įdomiausius Lietuvos kampelius.  Lomių bendruomenėje jau  trečius metus veikia vaikų dienos centras „Tegu dūzgia vaikų aviliukas“, remiamas socialinės apsaugos ir darbo ministerijos bei Tauragės rajono savivaldybės.

Moteris namuose pastebėjo slaptai įrengtą vaizdo stebėjimo kamerą

Šeštadienį apie 13.00 val. moteris, gim. 1984 m., pastebėjo namuose, Dobilo g., slaptai pajungtą vaizdo stebėjimo kamerą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 167 str. 1 d.

 

Didinama susietoji parama už pienines karves

Gera žinia pieno gamintojams: žemės ūkio ministras Andrius Palionis patvirtino 2019 metų susietosios paramos už pienines karves dydį – 114,86 Eur. Ši parama, palyginti su  2018 m., išaugo 7,54 Eur.  Pernai ji siekė 107,32 Eur.

Reklama

 

 

Orai

Orai Tauragėje

Informacija