4 Balandis 2020, Šeštadienis

 

Pirmas
 

18 Rugsėjis 2019

Perspėjimas vairuotojams: prognozuojamos pirmosios šalnos

Jau šios savaitės pabaigoje Lietuvoje prognozuojamos pirmosios šalnos. Iššūkių vairuotojams rudens pradžioje kyla ne tik dėl slidžios kelio dangos, bet ir dėl vis dažnesnio lietaus, darganos – tai lemia prastėjantį matomumą. Eismo įvykių pastebimai daugėja, kai po ilgesnės pertraukos iškrinta gausūs krituliai, susiformuoja plikledis. Staigios rudeninės orų permainos avarijų skaičių šalies keliuose gali padidinti nuo 20 iki 30 proc.

Minint Dieną be automobilio, siūloma ieškoti kitų susisiekimo būdų

Rugsėjo 20 d. Tauragėje vyks akcija „Diena be automobilio“. Visi gyventojai kviečiami šią dieną palikti savo automobilius prie namų ir ieškoti kitokių susisiekimo būdų – eiti pėsčiomis, važiuoti dviračiu, paspirtuku, riedlente ar naudotis miesto viešuoju transportu. 

Nuo lapkričio 1 d. į Jungtinę Karalystę bus draudžiama siųsti aštrius daiktus

Informuojame, kad nuo š. m. lapkričio 1 d. dėl Jungtinėje Karalystėje įsigaliojusio įstatymo (Offensive Weapons Act 2019), griežtinančio cheminių medžiagų ir ginklų įsigijimą, į šią šalį bus draudžiama siųsti daiktus su ašmenimis:

PAREIŠKIMAS

Tauragės r. savivaldybės socialdemokratų frakcija įsitikinusi, kad tarybos daugumos priimtas sprendimas, nulėmęs Batakių pagrindinės mokyklos pirmosios ir trečiosios klasių sujungimą, buvo, švelniai tariant, klaida. Vaikų ugdymui privalome skirti ypatingą dėmesį, ypač, kai kalba eina apie pirmokus, kurie tik pradeda pirmuosius pažinties žingsnius.

Reklama

 

 

Orai

Orai Tauragėje

Informacija