27 Vasaris 2020, Ketvirtadienis

 

Pirmas
 

03 Rugsėjis 2019

Projekto idėjų sklaida

Pieš pradedant naujuosius mokslo metus Tauragės suaugusiųjų mokymo centre lankėsi kaimyninės Latvijos  Ventspilio miesto šeštosios vidurinės mokyklos mokytojų komanda. Susitikimo tikslas – pasidalinti projektinio darbo patirtimi, aptarti besibaigiančio  Erasmus + projekto „IKT – mokinių iškritimo iš ugdymo proceso mažinimui“ nuveiktus darbus, įvertinti projekto naudą  ugdymui  bei apžvelgti tolimesnes abiejų mokyklų bendradarbiavimo perspektyvas.

Nuostolingas bulvių biznis virto pelningu ir apmokestinamu verslu

Valstybinė mokesčių inspekcija baigė tirti vienos šeimos žemdirbišką verslą. Pagal Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos pateiktą informaciją apie vieną ūkį, mokesčių administratoriui teko gilintis į trijų su viena šeima susijusių ūkių veiklą. Kaip tuomet buvo žinoma, nuostolingą veiklą. Situacija neatitiko tikrovės, apskaičiuota – apie 200 tūkst. eurų papildomų mokesčių – PVM‘o ir GPM‘o.

Rugsėjo spalvos

Rugsėjis, žengdamas naują žingsnį, dovanoja mums gražią ir prasmingą šventę, metai iš metų pasikartojančią ir kaskart kitokią... Ir šį gražų rugsėjo antrosios rytą vaikučiai, nešini gėlytėmis, vieni jų čia žengia pirmą kartą, gal kiek nedrąsiai, o kiti, po ilgų vasaros atostogų, į Skaudvilės specialiąją mokyklą sugrįžo jau gerokai paaugę. Atskubėjęs darbingas ruduo sukvietė ne tik mokinukus, bet ir jų tėvelius, mokytojus, visą mokyklos bendruomenę.

VIEŠAS PAREIŠKIMAS

2019 m. liepos 31 d. Vyriausioji tarnybinės etikos komisija konstatavo, kad buvęs Tauragės savivaldybės mero patarėjas Dovydas Kaminskas, administracijos direktorius Modestas Petraitis ir buvęs administracijos direktoriaus pavaduotojas Vytautas Navickas Lietuvos Respublikos viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo nustatyta tvarka ir terminais privalėjo patikslinti privačių interesų deklaraciją, atskleisdami joje informaciją apie dalyvavimą Tauragės savivaldybės administracijos (įstaigos) viešųjų pirkimų procedūrose.

Reklama

 

 

Orai

Orai Tauragėje

Informacija