4 Balandis 2020, Šeštadienis

 

Pirmas
 

16 Rugpjūtis 2019

Pasirašyta sutartis dėl šviesoforo įrengimo prie didžiojo turgaus

Š. m. rugpjūčio 16 d. Tauragės rajono savivaldybėje pasirašyta sutartis dėl kapitalinio remonto darbų ir šviesoforo įrengimo Dariaus ir Girėno, Veterinarijos ir Bernotiškės gatvių sankryžoje (prie didžiojo turgaus). Sutartis pasirašyta su UAB „Fima“. Darbams atlikti bus skirta 122 265,76 Eur iš Tauragės rajono savivaldybės biudžeto, 39 875,73 Eur – iš  Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie susisiekimo ministerijos.

Tauragės aps. VPK Reagavimo skyriaus pareigūnams pasiūlytas kyšis

Rugpjūčio 15 d. 14 val. Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Reagavimo skyriaus pareigūnai, patruliuodami Tauragės mieste, Šilalės g., sustabdė patikrinimui automobilį ,,BMW 520“. Automobilį vairavo vyras, gim. 1987 m. Patikrinimo metu paaiškėjo, kad vairuotojas vairavo automobilį neturėdamas teisės vairuoti.

Gaurės miškuose išgąstį sukėlė konteineris su rusišku užrašu "Radiacia".

Rugpjūčio 15-osios vakarą ugniagesius gelbėtojus pilietis telefonu informavo, kad Gaurės sen., Balandžių kaime, miške rastas metalinį konteinerį, sveriantis apie 30 kg, su rusišku užrašu "Radiacia". Atvykus, 2 pareigūnai su cheminės apsaugos kostiumais ir radiacinės žvalgybos prietaisu dozimetru atliko žvalgybą. Prie metalinio konteinerio radiacinis fonas normoje. Informuotas Radiacinės saugos centro darbuotojas.

Reklama

 

 

Orai

Orai Tauragėje

Informacija