4 Balandis 2020, Šeštadienis

 

Pirmas
 

13 Rugpjūtis 2019

Tauragės rajone žuvo vilkiko kliudytas dviratininkas

Tauragės rajone antradienio vakarą žuvo vilkiko kliudytas dviratininkas. Nelaimė įvyko apie 19 val. 10 min. Pagramančio miestelyje, J. Mažeikos gatvėje, pranešė policija. Vilkikas kliudė ir mirtinai sužalojo dviratininką, gimusį 1957 metais.

Vagių fiasko: nenugvelbė nei automobilio, nei traktoriaus

Vakar rytą, apie 8.20 val., 30 m. vyras, atvykęs į saugomą teritoriją, Tauragėje, Pramonės g., pastebėjo, kad apgadintas automobilis „Mitsubishi Pajero Sport“ bei patekta į nerakintą traktorių „MTZ-105“. Nuostolis 300 eurų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 187 str. 1 d.

Tauragės rajono prioritetai – kompleksinė kvartalų renovacija

Tauragės rajono savivaldybė – viena iš pirmaujančių savivaldybių renovuojant daugiabučius namus. 2019 m. Tauragėje jau renovuota 10 objektų. Iš 60 savivaldybių Tauragę lenkia tik Kaunas (14) ir Zarasai (13).

Išsaugoti regėjimą padeda paprastos taisyklės: ką dažniausiai pamirštame?

Kartais jausti akių skausmą, pastebėti raudonį ar po ilgo įtempto darbo prie kompiuterio vaizdą matyti tarsi per miglą – daugelis turbūt susidūrė su tokiais akių nuovargio simptomais. Ir nors dažniausiai pagalvojame „niekis, praeis“, akis pasaugoti reikėtų. Kiekvienas dirgiklis veikia akis, o pradėjus silpti regėjimui, regą susigrąžinti natūraliais būdais beveik neįmanoma.

Po mažiau nei mėnesio kodų korteles visiškai pakeis saugesni prisijungimo būdai

Nuo rugsėjo 10 d. „Luminor“ klientai prisijungti prie banko internete bei tvirtinti mokėjimus galės naudodamiesi nemokama programėle „Smart-ID“, mobiliuoju parašu, elektroniniu parašu arba kodų generatoriumi.

Reklama

 

 

Orai

Orai Tauragėje

Informacija