4 Balandis 2020, Šeštadienis

 

Pirmas
 

16 Liepa 2019

Privalu žinoti: kaip pasirūpinti išmoka po eismo įvykio

Eismo įvykis, be jokios abejonės, sukelia daug streso. Negana to, kad transporto priemonė apgadinta, po incidento dar laukia daug varginančių ir nemažai laiko suryjančių procedūrų. Draudimo bendrovės ERGO Lietuvoje Žalų administravimo departamento direktorius Gytis Matiukas dalijasi patarimais, kaip vairuotojai turėtų elgtis įvykus avarijai, kad vėliau nekiltų papildomų rūpesčių.

Bus atliekami kasmetiniai šiluminių trasų hidrauliniai bandymai

2019 m. liepos 29 – rugpjūčio 4 dienomis bus atliekami kasmetiniai šiluminių trasų hidrauliniai bandymai ir jų metu nustatytų vamzdynų defektų šalinimas. Atliekant šiuos darbus Tauragės mieste nebus tiekiamas termofikacinis vanduo karštam vandeniui ruošti, todėl nešils vonių gyvatukai, o iš karšto vandens čiaupų tekės šaltas vanduo.

Eksperimentas: kiek trunka žaibiška būsto vagystė? (video)

Kaip rodo daugiametė policijos statistika, vasara – aktyviausias vagysčių į būstus metas. Draudimo bendrovės „If“ atliktas eksperimentas rodo, kad įsilaužti į namus ir pasisavinti grobį trunka vos pusantros minutės. Šimtaprocentinės apsaugos nėra, tačiau, norint sumažinti vagystės riziką, tam tikrų saugumo priemonių imtis būtina.

Reklama

 

 

Orai

Orai Tauragėje

Informacija