30 Kovas 2020, Pirmadienis

 

Pirmas
 

15 Liepa 2019

Vykdant kasinėjimo darbus rastas artilerijos sviedinys

Vakar apie 13 val. Staiginės kaime prie miško esančiame sklype, vykdant kasinėjimo darbus, rastas daiktas, panašus į sprogmenį. Tauragės AVPK pranešė, kad skelbiamas planas "Skydas". Atvykus ugniagesiams gelbėtojams, sulaukta ir išminuotojų, rastą artilerijos sviedinį, 105 mm skersmens, išminuotojai išsivežė į J. Vitkaus inžinerijos batalioną sunaikti.

VMI primena, kokius dokumentus būtina turėti norintiems pasinaudoti GPM lengvata

Valstybinė mokesčių inspekcija (toliau - VMI) informuoja, kad gyventojai, norintys susigrąžinti dalį gyventojų pajamų mokesčio (GPM) už jiems atliktas pastatų remonto, lengvųjų automobilių remonto ir nepilnamečių vaikų iki 18 metų priežiūros paslaugas, turi pateikti sąskaitą faktūrą, PVM sąskaitą faktūrą ar prekių (paslaugų) pirkimo-pardavimo kvitą (FR0508 forma).

Muziejuje vyko dagerotipijų dirbtuvės

Liepos 3 dieną vyko dagerotipijų dirbtuvės su LMTA dėstytoju Gintu Kavoliūnu. Dienos metu studentai iš Vilniaus dailės akademijos bei Kauno kolegijos Tauragės pilies menėse poliravo sidabru dengtas varines plokšteles bei jautrino jas jodo garuose. Vakarinėje dirbtuvių dalyje Šiaulių Fotografijos muziejaus fotografas Edvardas Tamošiūnas pristatė apie 1840 metais atliktą dagerotipiją, kuri yra saugoma Fotografijos muziejaus saugyklose.

Reklama

 

 

Orai

Orai Tauragėje

Informacija