28 Vasaris 2020, Penktadienis

 

Pirmas
 

11 Liepa 2019

20-tą kartą rengiama akcija „Apsaugok mane“ rūpinsis saugia Tauragės rajono vaikų kelione į mokyklą

Viena ilgiausiai šalyje gyvuojančių socialinės atsakomybės akcijų – saugaus eismo iniciatyva „Apsaugok mane“ šiemet pasitinka 20-tą rudenį. Visoje Lietuvoje, o taip pat ir Tauragės rajono savivaldybėje rugsėjo 1-30 dienomis rengiama akcija „Apsaugok mane“.

Keičiasi geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų kainos

UAB „Tauragės vandenys“ informuoja, kad nuo 2019 m. rugsėjo 1 d. keičiasi geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų kainos.

LP EXPRESS siuntų terminaluose galima atsiskaityti bekontaktėmis kortelėmis

Daugumoje Lietuvos pašto valdomo LP EXPRESS savitarnos siuntų terminalų siuntas nuo šiol galima išsiųsti ir gauti greičiau – juose įdiegta bekontakčio atsiskaitymo sistema. Norint įsitikinti, kad terminalas palaiko tokį atsiskaitymo būdą, reikia ekrane ieškoti bekontakčio atsiskaitymo ženklo.

Nuo Sosnovskio barščių iki paprasto pomidoro darže: prie ko odai geriau nesiliesti?

​Įsibėgėjus vasarai, o kartu ir daržo darbų sezonui, į vaistines plūsta vis daugiau alergijomis besiskundžiančių žmonių. Vidurvasarį, kai orai ypač šilti, bėrimą ar kūną nusėjusias pūsles dažnas painioja su per ilgo kaitinimosi saulėje padariniu, nors priežastis gali slypėti aplink augančiuose augaluose. Beje, lietingomis dienomis kai kurie jų tampa odai itin pavojingi.

Reklama

 

 

Orai

Orai Tauragėje

Informacija