4 Balandis 2020, Šeštadienis

 

Pirmas
 

09 Liepa 2019

Tauragės rajono savivaldybėje jaunimas atlieka savanorišką praktiką

Jau keletą metų iš eilės Tauragės rajono savivaldybė suteikia galimybę žmonėms iki 29 metų atlikti savanorišką (neatlygintiną) praktiką ir įgyti patirties pasirinktoje srityje. Šiuo metu savivaldybėje darbuojasi bei patirties semiasi 4 praktikantai.

„Regitra“: kaip sėkmingai pasiruošti teorijos egzaminui?

Per pirmąjį šių metų pusmetį jau užfiksuoti 26 bandymai sukčiauti teorijos egzaminuose. „Regitra“ primena, kad kelių eismo taisyklių žinojimas ir realių situacijų įvertinimas dar prieš sėdant prie vairo yra itin svarbus, todėl nesąžiningai besielgiantiems asmenims pakartotinai egzaminą leidžiama laikyti tik po metų.

Prie geležinkelio pervažų – optinės apgaulės spąstai

Geležinkelių tinklo ir transporto kelių sankirtose Lietuvoje kasmet neišvengiama eismo įvykių. Kol vairuotojams bandoma įdiegti, kad atsargumas ir būtinas stabtelėjimas prie geležinkelio pervažų yra svarbiausia savisaugos taisyklė, draudikai atkreipia dėmesį į dar vieną niuansą. Pasirodo, adekvačiai situaciją vairuotojams trukdo įvertinti ir optinė apgaulė.

Rytoj Mano VMI sistema bus laikinai nepasiekiama

Valstybinė mokesčių inspekcija prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos (toliau – VMI) informuoja, jog š. m. liepos 10 d. nuo 7.00 iki 11.00 val. bus atliekami planiniai elektroninių paslaugų srities Mano VMI atnaujinimo darbai. Dėl šios priežasties sistema bus laikinai nepasiekiama, o VMI aptarnavimo padaliniuose teikiamos ne visos paslaugos.

Reklama

 

 

Orai

Orai Tauragėje

Informacija