27 Vasaris 2020, Ketvirtadienis

 

Pirmas
 

05 Birželis 2019

Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoju paskirtas Tomas Raulinavičius

Birželio 5 d. Tauragės rajono savivaldybės tarybos posėdyje Tėvynės sąjungos- Lietuvos krikščionių demokratų narys Tomas Raulinavičius paskirtas administracijos direktoriaus pavaduotoju. Tomo Raulinavičiaus kandidatūrai slaptu balsavimu pritarė 16 Tauragės rajono savivaldybės tarybos narių, 9 buvo prieš.

„Regitra“ atsako į 5 dažniausiai užduodamus klausimus apie transporto priemonių registraciją

Apie 1,25 mln. – tiek lengvųjų automobilių šiuo metu važinėja šalies keliais. Tad ir esamiems, ir būsimiems jų savininkams reikia žinoti tam tikrus dalykus apie jų registraciją. Tam praversti gali „Regitros“ atsakymai į 5 dažniausiai užduodamus klausimus apie transporto priemonių registraciją. Į juos atsako Veiklos departamento direktorius Darius Jurgutis.

„Swedbank“ pradėjo diegti naujos kartos bankomatus su jutikliniu ekranu

„Swedbank“ atnaujina savo bankomatų tinklą ir klientams pristato naujovę – vienus pirmųjų bankomatų su jutikliniu ekranu. Nuo šiol pageidaujamas operacijas klientai galės atlikti pasirinkdami ir spustelėdami atitinkamus bankomato meniu punktus jo ekrane. 

Tauragėje – švaresnės lietaus nuotekos

Tauragėje mažės aplinkos užterštumas. Šiais metais UAB „Tauragės vandenys“ pabaigė tvarkyti paviršinių nuotekų sistemas. Naujai įrengti modernūs valymo įrenginiai užtikrins, kad į paviršinius vandens telkinius patenkantis lietaus vanduo bus švarus, todėl į aplinką pateks kur kas mažiau kenksmingų medžiagų nei ligi šiol.

Reklama

 

 

Orai

Orai Tauragėje

Informacija