9 Balandis 2020, Ketvirtadienis

 

Pirmas
 

24 Balandis 2019

Prisiekė naujoji Tauragės rajono savivaldybės taryba ir meras Dovydas Kaminskas

Šiandien, balandžio 24 dieną, Tauragės rajono savivaldybėje įvyko pirmasis 2019–2023 metų kadencijos Tauragės rajono savivaldybės tarybos posėdis, kurio metu prisiekė 25 Tarybos nariai ir Savivaldybės meras Dovydas Kaminskas.

Tauragėje skelbiama šildymo sezono pabaiga

Tauragės rajono savivaldybės administracijos direktoriaus Modesto Petraičio įsakymu, š. m. balandžio 23 d. Tauragėje skelbiama šildymo sezono pabaiga. Tauragėje išjungtas šildymas daugiabučiuose ir įstaigose.

Vandens rezervuare rastas nuskendęs šerno jauniklis

Antradienio popietę ugniagesiai gelbėtojai gavo pranešimą, kad Joniškės kaime į vandenį yra įkritęs šernas, jį reikia ištraukti. Atvykus ir panaudojus kobinį bei virvę, iš vandens  rezervuaro ištrauktas nugaišęs šerno jauniklis.

Nerašytos taisyklės kelyje: ar tikrai žinote, ką reiškia mirktelėjimas šviesomis?

Nors dalyvavimo eisme taisyklės yra nurodytos KET, tačiau kelyje galioja ir nerašytos mandagumo bei sklandaus judėjimo taisyklės, gero tono ženklu laikoma padėka manevrą leidusiam atlikti ar pabaigti vairuotojui. Tiesa, draudikai pastebi, kad kai kada vienas ir tas pats neformalus veiksmas gali būti suprastas dviprasmiškai. Vienas iš tokių ženklų – mirktelėjimas tolimosiomis šviesomis.

Reklama

 

 

Orai

Orai Tauragėje

Informacija