4 Balandis 2020, Šeštadienis

 

Pirmas
 

14 Kovas 2019

Darius Petrošius: „Politinė kova Tauragėje pasiekė naujas žemumas“

Politinė kova Tauragėje pasiekė naujas žemumas ir į jas bandoma įvelti net specialiąsias tarnybas. Praėjusį rudenį man apsisprendus tapti kandidatu į rajono merus sulaukiau signalų, kad toks mano sprendimas gali brangiai kainuoti. Prasidėjo didžiulė ir plati šmeižto kampanija internetinėje erdvėje. Anoniminiai arba naujai sukurti išgalvoti “personažai” dirbo nenuilstamai – traukė į viešumą įvairius praeities įvykius, juos interpretavo ir pateikdavo savaip kaip didžiausią naujieną. Negailima buvo nei lėšų nei jėgų, kad įvairios žinutės pasiektų kuo platesnį ratą žmonių. Bet kam aš tai pasakoju, patys viską matote.

,,Mes Darom 2019'' šiemet kviečia atkreipti dėmesį į švarią aplinką ir sveiką gyvenseną

Jau kvepia PAVASARIU! O su juo atkeliauja ir kasmetinė švaros akcija DAROM 2019! Švari šalis - sveiki piliečiai. O kad akcija būtų dar geresnė nei anksčiau kviečiame padėti ją organizuoti! ,,Mes Darom 2019'' vyks balandžio 27 dieną.

„Regitra“ primena, kad praktikos egzaminą galima laikyti savo motociklu

Visai netrukus „Regitroje“ prasidės motociklų sezonas. Norintys įgyti teisę vairuoti A kategorijos transporto priemones, nuo balandžio 1 d. jau galės laikyti praktikos egzaminus. Tai bus galima daryti iki lapkričio 9 d. Prieš prasidedant sezonui, „Regitra“ primena, kad būsimieji motociklininkai gali pasinaudoti galimybe ir į egzaminą atvykti savo transporto priemone.  

Svarbi informacija alergiškiems gyventojams

Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centras informuoja Lietuvos gyventojus, kurie yra alergiški beržinių šeimos augalų žiedadulkėms, kad didelėje Lietuvos dalyje žydi alksniai ir lazdynai, ir siūlo ateinančiomis kovo mėnesio dienomis kuo mažiau laiko praleisti gryname ore.

Reklama

 

 

Orai

Orai Tauragėje

Informacija