27 Vasaris 2020, Ketvirtadienis

 

Pirmas
 

01 Vasaris 2019

Mano vizija Tauragės rajonui – skaidrus, modernus, patogus gyventi, atviras verslui ir svečiams

Tauragė – mano gimtasis kraštas. Su juo ir sieju savo ateitį. Jis gali būti sėkmingas tiek, kiek sukuria galimybių visiems rajono gyventojams. Šiandieną dažnai matau kliovimąsi rinka, indeksais, neretai norima atrodyti prieš kitus geresniais nei esame. O tikrovėje eilinio piliečio balsas negirdimas, valdžia priiminėja sprendimus už uždarų durų, lyg tai būtų ne rajono gyventojų reikalas, o uždaros grupelės žmonių.

Tauragės rajono savivaldybės taryba patvirtino 2019 m. biudžetą

Sausio 30 d. Tauragės rajono savivaldybės taryba viena iš pirmųjų Lietuvoje patvirtino 2019 m. biudžetą, kuris, kartu su ES lėšomis, sieks 43,9 mln. Eur. Didžiausia biudžeto dalis bus skirta švietimui, socialinei apsaugai, verslo, infrastruktūros gerinimui.

Būkite atsargūs – formuojasi varvekliai, sniego nuošliaužos

Atodrėkio metu ant namų stogų formuojasi varvekliai, susidaro pavojingos sniego nuošliaužos.

 

Prevencinė priemonė – jauniesiems vairuotojams

Siekiant sumažinti didelį 2019 m. pradžios avaringumą bei atkreipti dėmesį į būtiną Kelių eismo taisyklių (toliau KET) laikymąsi, Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilutės rajono policijos komisariato pareigūnai vykdė prevencinę priemonę skirtą patikrinti kaip eismo saugumo taisyklių reikalavimų laikosi neseniai vairuotojo pažymėjimus įgiję jauno amžiaus vairuotojai.

Reklama

 

 

Orai

Orai Tauragėje

Informacija