23 Vasaris 2020, Sekmadienis

 

Pirmas
 

04 Spalis 2018

Ligonių kasos: kada pas gydytoją galima nemokamai patekti be eilės?

Norintiems apsilankyti pas gydytoją žmonėms neretai tenka palaukti eilėse. Tačiau esama atvejų, kuomet medikai privalo pacientą priimti nedelsiant arba artimiausiu metu ir jų paslaugos turi būti suteiktos nemokamai, t. y. apmokėtos Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) biudžeto lėšomis. 

Automobilių prekeivių namuose policijos kratos

Rugsėjo 26 d. anksti ryte, Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos ekonominių nusikaltimų tyrimo skyriaus pareigūnai pasitelkę kitų kriminalinės policijos padalinių pareigūnus, Šilalėje, naudotų automobilių prekyba užsiimančiose įmonėse, jų vadovės, įmonių darbuotojų ir kitų su šiomis įmonėmis susijusių asmenų gyvenamosiose patalpose atliko kratas. 

Gerbiami mokytojai, dėstytojai,

A. Einšteinas yra pasakęs: „Didžiausias mokytojo pasiekimas yra sugebėjimas pažadinti mokinio kūrybiškumą ir žingeidumą“.

Sveikindamas profesinės šventės Mokytojų dienos proga, nesuklysiu sakydamas, kad tai Jūs esate gerumo ir pasiaukojimo pavyzdžiai, žavintys savo išmintimi, kūryba, savitarpio supratimu, pasiaukojimu, kantrybe... Tai Jūs dedate tvirtus pamatus Lietuvos ateičiai ir jos pažangai. Gražios šventės, naujų atradimų profesinėje veikloje, pozityvios energijos ir šiltų šypsenų!

Tauragės r. sav. tarybos narys dr. Arūnas Beišys

Reklama

 

 

Orai

Orai Tauragėje

Informacija