20 Gegužė 2019, Pirmadienis

 

Pirmas
 

06 Birželis 2018

Dėl paramos maisto produktais

Informuojame, kad 2018 m. birželio 18 d. pradedamas maisto produktų dalinimas Tauragės miesto gyventojams. Produktai dalinami Tauragėje, Vymerio g. 2. Maisto produktai dalijami:

Birželio 11 - 24 dienomis Tauragės mieste nebus tiekiamas karštas vanduo

2018 m. birželio 11 – 24 dienomis bus atliekami kasmetiniai šiluminių trasų hidrauliniai bandymai ir jų metu nustatytų vamzdynų defektų šalinimas.

Maudyklų vandens tyrimų rezultatai

Informuojame, kad 2018 m. gegužės 28 d. paimti Jūros upės ir Keramikos tvenkinio vandens mėginiai bei atlikti mikrobiologiniai tyrimai. Tirti Jūros upės ir Keramikos tvenkinio vandens mikrobiologinės taršos rodikliai neviršijo Lietuvos higienos normoje HN 92:2018 „Paplūdimiai ir jų maudyklų vandens kokybė“ reglamentuotų vandens mikrobiologinės taršos ribinių verčių.

Moksleiviai dalyvavo štangos spaudimo čempionate

Gegužės 31 dieną Skaudvilės specialiosios mokyklos mokiniai vyko į Radviliškį. RTVMC vyko 2018 m. štangos spaudimo čempionatas. Kiekvienas dalyvis buvo pasvertas ir užregistruotas. Visi suskirstyti į grupes pagal svorio kategorijas ir pajėgumo lygius. Varžybos vyko pagal štangos spaudimo tarptautines taisykles.

Reklama

 

 

Orai

Orai Tauragėje

Informacija