22 Kovas 2019, Penktadienis

 

Pirmas
 

07 Kovas 2018

Mielos Tauragės krašto moterys,

 

Sveikinu su nuostabia pavasario švente – Tarptautine moters diena. Kovo 8-oji jau tapo moterų vienybės, solidarumo bei pasaulio taikos simboliu. Tik Jūs dienas užpildote optimizmu, jaukumu ir šiluma. Būkite mylimos ir mylinčios, vertinamos ir saugios!

Tauragės r. sav. Tarybos narys dr. Arūnas Beišys

 

Paskelbta Vietinių užimtumo iniciatyvų projektų 2018 metams atranka

Lietuvos darbo biržos prie socialinės apsaugos ir darbo ministerijos paskelbė Vietinių užimtumo iniciatyvų projektų atranką. Darbdaviams kuriantiems naujas darbo vietas, gali būti skiriama subsidija, siekianti iki 40 Vyriausybės patvirtintos minimalios mėnesinės algos dydžių. Paraiškas gali teikti smulkaus ir vidutinio verslo subjektai, veiklą vykdantys Tauragės ir Jurbarko rajonų bei Pagėgių savivaldybėse, taip pat Šilalės rajono savivaldybės Pajūrio seniūnijoje.

Migracijos skyriaus informacija dėl kvietimų užsieniečiams laikinai atvykti į Lietuvą

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Migracijos skyrius dar kartą informuoja, kad nuo šių metų sausio 1 d. fiziniai asmenys, norintys pakviesti užsienietį laikinai atvykti į Lietuvą, prašymą pateikti gali tik prisijungę prie Viešųjų paslaugų, susijusių su asmens ir kitų dokumentų išdavimu, konsultavimu, teikimo Lietuvos Respublikos piliečiams ir užsieniečiams informacinės sistemos (https://epis.vrm.lt). „Popierinio“ prašymo varianto nebėra, prašymą galima pateikti tik elektroniniu būdu.

Reklama

 

 

Orai

Orai Tauragėje

Informacija