22 Kovas 2019, Penktadienis

 

Pirmas
 

02 Kovas 2018

Tauragės gyventojams keisis geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų kaina

Valstybinė kainų ir energetikos kontrolės komisija (VKEKK), įvertinusi UAB „Tauragės vandenys“ 2016 m. faktines sąnaudas ir planuojamus įgyvendinti investicijų projektus, suskaičiavo 43,13 tūkst. Eur daugiau būtinųjų sąnaudų veiklai vykdyti, ir vartotojams, kuriems vanduo apskaitomas bute, suderino 2,35 Eur/m3 (be PVM) geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugų bazinę kainą.

Tauragiškiai rašė Nacionalinį diktantą

Kovo 2 dieną tauragiškiai, norintys pasitikrinti lietuvių kalbos žinias, galėjo atvykti į Tauragės rajono savivaldybę, kurioje vienuoliktą kartą buvo rašomas Nacionalinis diktantas. Šiemet Tauragės rajono savivaldybėje Nacionalinį diktantą pagal Juliaus Sasnausko tekstą Vienkartinumas“ rašė 25 tauragiškiai – 11 suaugusiųjų ir 14 Tarailių progimnazijos septintos, aštuntos klasės mokinių.

Dėl paramos maisto produktais kovo 5-9 dienomis

Informuojame, kad kovo 5 d. pradedamas maisto produktų dalinimas Tauragės miesto gyventojams. Produktai dalinami Tauragėje, Vymerio g. 2. Maisto produktai dalijami:

Pasirašyta techninio projekto parengimo sutartis dėl sankryžos prie didžiojo turgaus rekonstrukcijos

Trečiadienį Tauragės rajono savivaldybėje pasirašyta techninio projekto parengimo sutartis dėl Dariaus ir Girėno, Veterinarijos ir Bernotiškės gatvių sankryžos rekonstrukcijos. Sutartis pasirašyta su UAB „Urban Line“.

Greita reakcija ir gesintuvas leido išvengti didelių nuostolių

Vėlų trečiadienio vakarą budrus kaimynas Bendruoju pagalbos telefonu 112 pranešė, jog Tauragės m., Vytauto g. esančiame daugiabutyje yra uždūmintas kaimyninio buto patalpos. Atvykus nustatyta, kad buto vonios kambaryje sprogo metalinis aerozolinis oro gaiviklio balionėlis.

Sulaikyti narkotinėmis medžiagomis disponavę asmenys

Pirmadienį Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilalės rajono policijos komisariato pareigūnai, užtikrinant viešosios tvarkos ir eismo saugumą, apie 14 val. 25 min. Šilalės rajono, Grimzdų kaimo teritorijoje patikrinimui sustabdė automobilį „BMW 316“, kurį vairavo  24 metų Šilalės rajono gyventojas. Patikrinimo metu automobilio salone rasta  apie 340 gr galimai augalinės kilmės narkotinės medžiagos (kanapių), kurios buvo supakuotos į plastikinę pakuotę.

Registrų centras kviečia tauragiškius pasitikrinti duomenis apie save

Registrų centras tęsia Klientų dienų maratoną ir kovo 7 d. (trečiadienį) kviečia gyventojus į Tauragės filialą. Jame apsilankę Tauragės ir aplinkinių miestelių gyventojai galės gauti aktualią informaciją apie juos Registrų centro tvarkomuose registruose sukauptus duomenis ir pasikonsultuoti jiems rūpimais įmonės veiklos klausimais.

Reklama

 

 

Orai

Orai Tauragėje

Informacija