18 Sausis 2019, Penktadienis

 

Pirmas
 

01 Vasaris 2018

Pareigūno didžiausia aistra - nardymas

Tauragės apskrities vyriausiajame policijos komisariate dirba itin įdomių žmonių, turinčių įvairiausių pomėgių. Valdymo organizavimo skyriaus vedėjo Sigito Sirvydo mylimiausias hobis – nardymas. Su spalvų, gyvybės bei paslapčių kupinu povandeniniu pasauliu pareigūnas sieja savo atostogas bei laisvalaikį. Domėdamiesi pareigūno mylima veikla, jį pakalbinome ir uždavėme keletą klausimų.

„Gilė“ paprastina atsiskaitymą grynaisiais: mokėti už elektrą ir dujas bus patogiau

Sparti skaitmenizacija ir naujos technologijos leidžia palengvinti ir supaprastinti kasdienius darbus, kurie aktualūs daugumai Lietuvos gyventojų. „Lietuvos energijos“ įmonių grupei priklausanti elektros ir dujų klientų aptarnavimu besirūpinanti „Gilė“ paprastina atsiskaitymus grynaisiais įmokų už suteiktas paslaugas priėmimo vietose.

Kelininkai perspėja: teigiama oro temperatūra neužtikrina saugių eismo sąlygų

Per šalį keliaujantys besikeičiantys orai: erzinantys krituliai, lietus, šlapdriba ir svyruojanti oro temperatūra, lemia sudėtingas eismo sąlygas. VĮ „Kelių priežiūra“ perspėja, kad laikotarpis, kai oro temperatūra pereina iš neigiamos į teigiamą ir atvirkščiai, yra vienas iš pavojingiausių – kelias dažnai pasidengia ledu.

Patyčios iš rinkėjų?

LR Konstitucijos 119 straipsnis teigia, kad savivaldos institucijų organizavimo ir veiklos tvarką nustato įstatymas. Savivaldybės tarybos narys pirmajame Tarybos posėdyje, padėjęs ranką ant Konstitucijos, prisiekia gerbti ir vykdyti LR Konstituciją ir įstatymus, sąžiningai atlikti visas savivaldybės tarybos nario pareigas.

Reklama

 

 

 

  

 

tauragiskis.lt Webutation