12 Gruodis 2018, Trečiadienis

 

Pirmas
 

13 Lapkritis 2017

Kviečiama teikti pasiūlymus dėl apdovanojimo Garbės ženklu „Už nuopelnus Tauragės rajonui“

Kviečiame visus aktyviai siūlyti kandidatus Tauragės rajono savivaldybės Garbės ženklo „Už nuopelnus Tauragės rajonui“ apdovanojimui. Garbės ženklas skiriamas už reikšmingus nuopelnus profesinėje ir visuomeninėje veikloje, Tauragės rajono garsinimą šalyje ir užsienyje, respublikinius ar tarptautinius laimėjimus ir kitus Tauragės rajonui reikšmingus nuopelnus.

Eismo organizavimo tvarkos pasikeitimas pagal patvirtintą schemą

Nuo lapkričio 11 dienos turėjo keistis eismo organizavimo tvarka Prezidento g. atkarpoje tarp Gedimino g. ir M. Mažvydo g.Pasak Tauragės miesto seniūno Virginijaus Žiliaus, UAB „Gatas“, vykdanti eismo pertvarkymo  darbus,  parengė kelio ženklinimą, tačiau dėl blogų oro sąlygų važiuojamosios dalies ženklinimo darbų  pabaigti negalėjo, todėl eismo organizavimo tvarkos pasikeitimas pagal patvirtintą schemą Prezidento gatvėje numatomas nuo  lapkričio 14 dienos (antradienio).

„Sodra“ atkreipia dėmesį – kompensacijų kreiptis gali tik dirbusiųjų pensininkų artimieji

Dirbusiųjų pensininkų, kuriems dėl draudžiamųjų pajamų turėjimo ekonominės krizės metu (nuo 2010-01-01) buvo sumažinta socialinio draudimo senatvės pensija ar valstybinė pensija, turto paveldėtojai turi teisę kreiptis į „Sodrą“ dėl sumažintos šių pensijų dalies kompensavimo.

Badmintonininkė V. Paulauskaitė iškovojo tris medalius

Renovuotoje, jaukioje ir šiltoje Tauragės vaikų ir jaunių sporto mokyklos ,,Modulio‘‘ žaidimų salėje praėjusį savaitgalį dvi dienas vyko Lietuvos jaunučių iki 13 metų asmeninis badmintono čempionatas. Varžybos sėkmingos buvo tauragiškiams – jie laimėjo penkis medalius.

Reklama

 

 

 

 

  

 

tauragiskis.lt Webutation