12 Gruodis 2018, Trečiadienis

 

Pirmas
 

08 Lapkritis 2017

Lapkričio 8 d. vykusiame tarybos posėdyje priimti sprendimai 6 klausimais

Š. m. spalio 18 d. Tauragės rajono savivaldybės didžiojoje salėje surengtas neeilinis tarybos posėdis, kurio metu svarstymams pateikti 6 klausimai, išklausytos pateiktos informacijos. Posėdyje dalyvavo 22 tarybos nariai.

Atliekų surinkimo vietos ir tvarkytojai – vienoje svetainėje

Aplinkos apsaugos institutas kartu su regioniniais atliekų tvarkymo centrais įgyvendina projektą atliekos.lt. Tai – internetinė svetainė, skirta visiems Lietuvos gyventojams, įmonėms ir organizacijoms, kurioje teikiama informacija apie visų rūšių atliekas, jų surinkimo galimybes ir tvarkymą.

Švarių rankų šokio konkursas padėjo vaikams mokytis higienos

Šeštus metus iš eilės organizuojamos iniciatyvos “Švarių rankų šokis 17“ konkursas jau baigėsi. Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centras (ULAC) kartu su Sveikatos apsaugos ministerija (SAM), Švietimo ir mokslo ministerija (ŠMM), Specialiosios pedagogikos ir psichologijos centru (SPPC) bei Savivaldybių visuomenės sveikatos biurų asociacija (SVSBA) maloniai kviečia drauge pasidžiaugti kūrybiškais iniciatyvos „Švarių rankų šokis 17” darbais.

Savivaldybės raginamos efektyviau spręsti ŽIV problemas

2016 -2017 m. nevyriausybinių organizacijų ir ekspertų koalicija “Galiu gyventi” surengė 8 susitikimus su Jonavos, Švenčionių, Jurbarko, Alytaus, Marijampolės, Varėnos, Visagino ir Mažeikių savivaldybių politikais bei specialistais aptarti žalos mažinimo programų plėtros savivaldybėse galimybes. Lapkričio 9 d. nuo 13.00 val. apskrito stalo diskusija „Žalos mažinimo paslaugų poreikis“ įvyks ir Tauragės rajono savivaldybėje (Tauragės rajono savivaldybės Socialinių paslaugų centro nakvynės namuose adresu Tauragės dvaro g. 24, Taurai.

Reklama

 

 

 

 

  

 

tauragiskis.lt Webutation