11 Gruodis 2018, Antradienis

 

Pirmas
 

06 Lapkritis 2017

Mulkinančios liberalų viešųjų ryšių akcijos

12 vieta!!! Jee!!!... Širdis džiaugiasi, kad dirbame teisingu keliu. O dar finansų valdymas ir viešieji pirkimai įvertinti vieni geriausių tarp savivaldybių (3 vieta). Tokio finansų valdymo ir tiek skaidrumo Tauragė nematė nuo kolūkių laikų.“ Štai tokį pasitenkinimo įrašą savo „Facebook“ paskyroje įdėjo Modestas Petraitis po Laisvosios rinkos instituto paskelbtos informacijos apie savivaldybių rezultatus, išanalizavus 2016 metų veiklas. 

Savivaldybėje pasirašytas bendradarbiavimo memorandumas su Klaipėdos universitetu

Memorandumu išreiškiamas įsipareigojimas penkiolikai Vakarų Lietuvos regiono savivaldybių glaudžiai bendradarbiauti, siekiant bendro tikslo – savarankiškai veikiančio, Baltijos jūros regione lyderiaujančio Klaipėdos universiteto, kuris prisidėtų prie Lietuvos, kaip jūrinės valstybės, stiprinimo bei Vakarų Lietuvos regiono ekonominio augimo, sveikos aplinkos, socialinės ir kultūrinės darnos užtikrinimo.

Iškilmingai paminėtos 98-osios LDK Kęstučio šaulių 7-osios rinktinės metinės

Lapkričio 4 d. LDK Kęstučio šaulių 7-osios rinktinės šauliai Tauragėje minėjo rinktinės 98-ąsias įkūrimo metines. Šauliai ir jaunieji šauliai skubėjo į Tauragės kultūros rūmus, kur buvo skaitomos paskaitos apie priešiškų žvalgybų veiklą Lietuvoje bei hibridinį karą, dalyvavo Švč. Trejybės parapijos bažnyčioje aukojamose mišiose už šaulius bei šaulius, išėjusius anapilin. Šventės proga šaulius sveikino ir Tauragės rajono savivaldybės vadovai.

Kviečiama dalyvauti mugėje

Gruodžio 9-ąją organizuojama Kalėdų eglutės įžiebimo šventė, šia proga rengiama mugė, į kurią kviečiami visi tautodailininkai ir amatininkai prekiauti savo rankų darbo gaminiais. Mugė vyks nuo 10 val. Pilies kiemelyje.

Reklama

 

 

 

 

  

 

tauragiskis.lt Webutation