20 Balandis 2018, Penktadienis

 

Pirmas
 

17 Liepa 2017

Kraštiečių šventė "Po gimtinės dangum"

Liepos 8-oji Kunigiškiuose - gražus ir šiltas rytas. Ankstyviausi ir, ko gero, daugiausiai kantrybės turintys sportininkai - žvejai, susirinko parungtyniauti dėl geriausio žvejo titulo. Jau 10 val. tokių sporto šakų kaip krepšinio 3x3, paplūdimio tinklinio 3x3, smiginio ir šaškių sportininkai jau rikiavosi prie registratūros. Vyko įdomios ir įtemptos varžybos. Besibaigiant sportinėms varžyboms, žvejai sugrįžo su žuvimi.

Miškų valdymo pertvarka bus įgyvendinta tik tariantis su miškininkais

Aplinkos ministras Kęstutis Navickas oficialiu raštu kreipėsi į visas 42 VĮ miškų urėdijas dėl valstybinių miškų valdymo pertvarkos. Artimiausiu metu rengiamasi pakviesti visų urėdijų atstovus aptarti pertvarkos eigą ir būsimos valstybės įmonės struktūrą. Iš miškininkų sudarytai darbo grupei pateikus galutinius pasiūlymus, jie bus pristatomi kiekvienos VĮ miškų urėdijos darbuotojams atskirai organizuojamuose susitikimuose. 

Tauragėje vieši svečiai iš JAV lietuvių bendruomenės

Šiomis dienomis Tauragėje vieši JAV lietuvių bendruomenės krašto valdybos pirmininkė Sigita Šimkuvienė ir grupė 13-18-os metų jaunuolių-projekto LISS (Lietuvių išeivijos studentų stažuotės) programos dalyviai. Svečiai susitiko su Tauragės rajono savivaldybės meru Sigitu Mičiuliu, kasdien susipažįsta su mūsų kraštu, jo istorija, savanoriauja įvairiuose projektuose ir renginiuose, ugdo pilietiškumą.

Reklama

 

 

 

 

  

 

tauragiskis.lt Webutation