22 Birželis 2018, Penktadienis

 

Pirmas
 

12 Liepa 2017

Lietuvos regionų mažųjų ir vidutinių įmonių inovatyvumui didinti – 34 mln. eurų ES investicijų

Lietuvos regionų mažosios ir vidutinės įmonės (MVĮ) turi galimybę tapti konkurencingesnės ir inovatyvesnės. Ūkio ministras Mindaugas Sinkevičius 40-čiai įmonių projektų įsakymu skyrė apie 34 mln. eurų finansavimą pagal 2014–2020 metų Europos Sąjungos (ES) investicijų priemonę „Regio Invest LT+“. Šios investicijos paskatins regionų įmones pradėti ir vystyti inovatyvią gamybą, teikti inovatyvias paslaugas, kurti darbo vietas.

ESO pataria, kaip saugiai elgtis su elektros įrenginiais vandens apsemtose patalpose

Užklupus smarkioms liūtims, elektros ir dujų skirstymo bendrovė „Energijos skirstymo operatorius“ (ESO) ragina pasirūpinti savo ir aplinkinių saugumu. Jei vanduo apsėmė patalpas, reikėtų kuo skubiau sustabdyti elektros energijos tiekimą patalpose išjungiant įvadinį (automatinį) jungiklį.

Šilumos kainos pokyčiai

Kad ir kaip „gerai bei skaidriai“ besidarbuotų liberalai, vis dėlto tikrieji faktoriai, nulemiantys šilumos kainą Tauragėje, yra ne liberalai. Pagrindas, jau dešimtmetį nulėmęs vieną iš mažiausių šilumos kainų Lietuvoje (iš daugiau kaip 50 šilumos tiekėjų), buvo ir yra biokuro katilai, pakeitę mazutu, skalūnų alyva ir durpėmis kūrenamus katilus, kurių paskutiniai įrengti  2012 ir 2015 metais Aerodromo ir Eičių katilinėse.

Reklama

 

 

 

 

  

 

tauragiskis.lt Webutation