20 Balandis 2018, Penktadienis

 

Pirmas
 

05 Liepa 2017

Iš privatizuojamų „Dunokų“ traukiasi vadovas A. Mosėjus

Savivaldybės kontroliuojamai bendrovei Audrius Mosėjus vadovavo trejus metus, norą trauktis iš užimamų pareigų jis pateikė po Tauragės r. sav. Tarybos sprendimo įtraukti bendrovės akcijas į privatizuojamo turto sąrašą. Viešai kalbama, kad A. Mosėjaus netenkina savivaldybės vadovų veiksmai, susiję su bendrove. Palikti darbą ketina ir ilgametis „Dunokų“ direktoriaus pavaduotojas Stanislovas Štangvaltas.

Kaip netapti nelegalių atliekų tvarkytojų bendrininkais?

Remontuojate butą ar kuopiate rūsį ir norite nebrangiai atsikratyti susikaupusiomis atliekomis, kurioms konteineryje – ne vieta? Būkite atsargūs, mat patikėtos į netinkamas rankas jūsų atliekos gali atsidurti artimiausiame miškelyje, o kartais netgi grįžti atgal pas jus kartu su bauda už aplinkos teršimą.

10 priežasčių, kodėl socialdemokratai nepritaria siūlomai Urėdijų reformai

Socialdemokratai remia urėdijų stambinimą, tačiau mano, kad turėtų likti apie 25-30 stambesnių urėdijų, kurios veiktų kaip atskiri juridiniai vienetai (ne padaliniai). Juridinių vienetų išlikimas reiškia prekybos mediena decentralizavimą – tai yra teigiamas dalykas, priešingas monopolijai.

 

Reklama

 

 

 

 

  

 

tauragiskis.lt Webutation