23 Rugpjūtis 2017, Trečiadienis

 

Pirmas
 

Pagrindinis meniu

08 Birželis 2017

Šilumos kainos pokyčiai, kas „kaltas“?

Savivaldybės liberalai, pateikdami sau palankius skaičius savivaldybės 2016 m. ataskaitoje, bando prisiskirti nuopelną dėl šilumos kainos sumažėjimo (2014 – 2015 m. šildymo sezono vidutinė šilumos kaina netiksli, kaip ir sumažinta 2016 – 2017 m. sezono  vidutinė šilumos kaina. Skirtumas tarp šių sezonų ne 15%. , o 13,9%. Respublikoje nuo 2014 iki 2017 m. vidutinė šilumos kaina sumažėjo 24,8% ).

Valstybinė ligonių kasa: ką reikia žinoti apie greitąją medicinos pagalbą?

Vasara – atostogų metas. Deja, būna atvejų, kai džiugią atostogų nuotaiką apkartina ūmios ligos ar įvykiai, sukeliantys kritinę sveikatos būklę. O tada be greitosios pagalbos neišsiversi. Valstybinė ligonių kasa prie Sveikatos apsaugos ministerijos (VLK) atkreipia dėmesį į tai, kad greitosios medicinos pagalbos (GMP) paslaugos yra apmokamos Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) lėšomis. Primename kelias taisykles, būtinas žinoti kviečiant greitąją.

Medienos pjovimo įmonėje - ir vėl nelaimė

Trečiadienį, apie 11.43 val., į Tauragės apskrities ligoninės priėmimo skyrių dėl plaštakos sužalojimų darbo metu buvo pristatytas 25-erių metų vyras. Pastarasis, dirbdamas uždarojoje akcinėje bendrovėje, su medienos pjovimo įrenginiu nusipjovė keturis kairės rankos pirštus.

Laiku deklaruoti ir sumokėti įmonių mokesčiai – sėkmingo verslo požymis

VMI informuoja, jog didžioji dalis regiono – Klaipėdos, Tauragės ir Telšių apskričių – įmonių laiku ir tinkamai deklaruoja bei sumoka mokesčius. Stropiausi ir drausmingiausi yra vidutiniai mokesčių mokėtojai bei įmonės, teikiančios deklaracijas, kurių mokestinis laikotarpis yra kalendorinis mėnuo.

 

 

 

 

  

 

tauragiskis.lt Webutation