22 Birželis 2018, Penktadienis

 

Pirmas
 

08 Birželis 2017

Šilumos kainos pokyčiai, kas „kaltas“?

Savivaldybės liberalai, pateikdami sau palankius skaičius savivaldybės 2016 m. ataskaitoje, bando prisiskirti nuopelną dėl šilumos kainos sumažėjimo (2014 – 2015 m. šildymo sezono vidutinė šilumos kaina netiksli, kaip ir sumažinta 2016 – 2017 m. sezono  vidutinė šilumos kaina. Skirtumas tarp šių sezonų ne 15%. , o 13,9%. Respublikoje nuo 2014 iki 2017 m. vidutinė šilumos kaina sumažėjo 24,8% ).

Valstybinė ligonių kasa: ką reikia žinoti apie greitąją medicinos pagalbą?

Vasara – atostogų metas. Deja, būna atvejų, kai džiugią atostogų nuotaiką apkartina ūmios ligos ar įvykiai, sukeliantys kritinę sveikatos būklę. O tada be greitosios pagalbos neišsiversi. Valstybinė ligonių kasa prie Sveikatos apsaugos ministerijos (VLK) atkreipia dėmesį į tai, kad greitosios medicinos pagalbos (GMP) paslaugos yra apmokamos Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) lėšomis. Primename kelias taisykles, būtinas žinoti kviečiant greitąją.

Medienos pjovimo įmonėje - ir vėl nelaimė

Trečiadienį, apie 11.43 val., į Tauragės apskrities ligoninės priėmimo skyrių dėl plaštakos sužalojimų darbo metu buvo pristatytas 25-erių metų vyras. Pastarasis, dirbdamas uždarojoje akcinėje bendrovėje, su medienos pjovimo įrenginiu nusipjovė keturis kairės rankos pirštus.

Laiku deklaruoti ir sumokėti įmonių mokesčiai – sėkmingo verslo požymis

VMI informuoja, jog didžioji dalis regiono – Klaipėdos, Tauragės ir Telšių apskričių – įmonių laiku ir tinkamai deklaruoja bei sumoka mokesčius. Stropiausi ir drausmingiausi yra vidutiniai mokesčių mokėtojai bei įmonės, teikiančios deklaracijas, kurių mokestinis laikotarpis yra kalendorinis mėnuo.

Reklama

 

 

 

 

  

 

tauragiskis.lt Webutation