21 Balandis 2018, Šeštadienis

 

Pirmas
 

19 Balandis 2017

Artėja 17-oji Nacionalinė Lietuvos bibliotekų savaitė

Bibliotekas lanko įdomūs, išmintingi, draugiški, kūrybingi skaitytojai ir lankytojai. Balandžio 24–30 d. vyks 17-oji Nacionalinė Lietuvos bibliotekų savaitė #tuesibiblioteka. Kviečiame visus aktyviau lankytis bibliotekose, primename, kad šios savaitės metu nauji skaitytojai gaus nemokamus skaitytojų pažymėjimus. Skatiname bendruomenės narius dalintis vertinimais ir nuomonėmis apie bibliotekas socialiniuose tinkluose.

Startavo socialinė iniciatyva "Pasibelsk"

Socialiniame tinkle „Facebook“ startavo kampanija „Pasibelsk“, kurios tikslas – paskatinti kaimynų empatiją ir pagalbą tada, kai akivaizdžiai to reikia. Šia kampanija kreipiamasi į kaimynus ir kviečiama, išgirdus gretimame bute triukšmą, aimanas ar verkimą, pasibelsti ir tokiu būdu bent trumpam nukreipti smurtautojo dėmesį.

Surengtas susitikimas dėl Jūros upės krantinės atstatymo darbų

Balandžio 13 d. Tauragės rajono savivaldybės vadovai susitiko su “Meilės alėjos” griūvančio šlaito projekto rengėjais. Susitikimo metu aptarti geologinių, topografinių bei vandens tyrimų rezultatai, pristatyta esamos situacijos analizė. Planuojama, kad parengto techninio projekto sprendiniai visuomenei bus pristatyti gegužės mėnesį.

Reklama

 

 

 

 

  

 

tauragiskis.lt Webutation