21 Balandis 2018, Šeštadienis

 

Pirmas
 

18 Balandis 2017

Kviečiama registruotis į „Kino karavaną“

„Kino pavasario“ komanda dalijasi džiugia naujiena: birželio mėnesį prasidės praėjusiais metais didelės sėkmės sulaukęs „Kino karavanas“. Tai – edukacinis projektas, kurio tikslas – supažindinti Lietuvos miestų ir miestelių gyventojus su naujausiais pripažintų kino menininkų darbais bei padaryti kokybišką, autorinį kiną lengvai prieinamą kuo platesnei, įvairaus amžiaus auditorijai.

 

Kelių policijos skyriaus pareigūnai įvardina dažniausiai daromus pėsčiųjų pažeidimus

Kiekvienas turime prigimtinę teisę judėti, neretai girdime, jog turime kuo daugiau vaikščioti pėsčiomis, nes tai gerina mūsų bendrąją fizinę būklę, o tuo pačiu ir saugo gamtą nuo užterštumo. Svarbiausia reikėtų nepamiršti, kad kiekvienas mūsų žingsnis turi būti saugus ir atsakingas savo ir kitų eismo dalyvių atžvilgiu.

Tauragės krašto muziejuje bus eksponuojama Alytaus fotomenininkų retrospektyvinė paroda

Nuo 2012 m. VšĮ „EGARTA“ Alytuje ir už jo ribų vykdo plačią vizualaus meno sklaidos ir puoselėjimo veiklą, kurioje aktyviai dalyvauja ir Alytaus profesionalūs vizualaus meno kūrėjai. 

Kultūros diena - su Taikos vėliava

Balandžio 15-ąją Lietuvoje jau vienuoliktąjį  kartą švenčiama Pasaulinė kultūros diena, kurią LR Seimas 2006 metais įteisino kaip atmintiną dieną. Surengiant Taikos vėliavos pakėlimo ceremoniją, ji paminėta ir Tauragėje.

Kryžiaus kelias - tauragiškių tikėjimo liudijimo ženklas

Laukiant Kristaus prisikėlimo šventės, Didžiojo penktadienio pavakarę, Tauragės rajono savivaldybės atstovai kartu su miesto gyventojais, kitų įmonių, organizacijų ir įstaigų darbuotojais dalyvavo Kryžiaus kelio procesijoje.

Reklama

 

 

 

 

  

 

tauragiskis.lt Webutation