21 Balandis 2018, Šeštadienis

 

Pirmas
 

15 Balandis 2017

Mielieji,

Sveikindamas Jus šv. Velykų proga, linkiu, kad atgimimas pasklistų ne tik gamtoje, bet ir širdyse. Pasitikite šventę kupini naujų vilčių, jėgų ir tikėjimo. Tegul kartu su pavasariu grįžta svajos, ramybė, o  Jūsų namuose būna šilta ir darnu!

Tauragės rajono savivaldybės tarybos narys
dr. Arūnas Beišys

Patikrinimui bus įjungtos gyventojų perspėjimo sistemos sirenos

Balandžio 19 d. 11:52 val. trims minutėms – patikrinimui – bus įjungtos gyventojų perspėjimo sistemos sirenos. Apie tai gyventojai bus informuojami per visuomenės informavimo priemones ir trumpaisiais pranešimais į mobiliojo ryšio telefonus, todėl prašome savo telefono aparatuose aktyvuoti korinio transliavimo funkciją.

Tarptautinių projektų įgyvendinimo patirtis Latvijoje bei Čekijoje

Pavasaris jau įpusėjo, o Tauragės suaugusiųjų mokymo centre darbų vis daugėja. Balandžio pradžioje vienu metu vyko net du tarptautiniai projektiniai susitikimai, kuriuose dalyvavo septyni mokytojai bei viena mokinė. SMC komandos lankėsi Latvijoje ir Čekijoje pagal skirtingų tarptautinių Erasmus+ projektų ,,Miestas – draugiška aplinka verslumui ir kūrybiškumui vystyti“ bei ,,IKT – mokinių iškritimo iš ugdymo proceso mažinimui“ numatytus veiklos planus.

Reklama

 

 

 

 

  

 

tauragiskis.lt Webutation