22 Birželis 2018, Penktadienis

 

Pirmas
 

03 Balandis 2017

Šį savaitgalį prekybos centruose vyks „Maisto banko“ akcija

Šį savaitgalį šalies prekybos centruose vyks „Maisto banko“ akcija. Pirmą kartą aukoti nepasiturinčiųjų maitinimui bus kviečiami ir 13-os „Lidl“ parduotuvių pirkėjai. Kasmet pavasarį ir rudenį „Maisto banko“ savanoriai Lietuvos prekybos centruose žmonių prašo nupirkti ir nepasiturinčių maitinimui paaukoti ilgai negendančių maisto produktų.

Prasidėjo erkių sezonas

Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centras informuoja apie prasidėjusį erkių sezoną. Lietuvoje erkės yra aktyvios nuo kovo iki lapkričio ar net gruodžio. Pavasarinis erkių aktyvumo pikas paprastai būna gegužės viduryje. Lietuvoje dažniausiai žmonės serga dviem erkių pernešamomis ligomis – erkiniu encefalitu ir Laimo liga. 

Startavo „Misija Sibiras'17“ atranka!

„Misija Sibiras“ idėja, gimusi prieš 12 metų, pavirto į milžinišką reiškinį – 15 ekspedicijų, 10 dokumentinių filmų, šimtai fotografijų parodų, tūkstančiai pristatymų mokyklose ir bendruomenėse. Apie projektą „Misija Sibiras“ skaičiais kalbėti galima be galo, bet projekto pagrindinis tikslas ne rodikliai ar rekordai, o noras išsaugoti istoriją gyvą čia ir dabar. Jau nuo šiandien organizatoriai skelbia registracijos pradžią ir kviečia prisidėti prie šio reiškinio ir tapti 2017 m. projekto dalimi.

Reklama

 

 

 

 

  

 

tauragiskis.lt Webutation