28 Balandis 2017, Penktadienis

 

Pirmas
 

Pagrindinis meniu

Siūloma nemokama pirminė teisinė pagalba

Nemokamą pirminę teisinę pagalbą kovo 20 d. teikia Advokatės Enrikos Maksimavičienės kontora, esanti Tauragėje, Dariaus ir Girėno g. 9, III aukšte, 8 kabinete (virš parduotuvės TOPO centras), tel. 8 686 75 514, el. paštas  advoco1973@yahoo.com

Savivaldybių vandentvarkos projektams – 11,3 mln. eurų iš EIB paskolos

Vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo infrastruktūros projektų įgyvendinimui perskolinamos lėšos būtų skirtos ir UAB "Tauragės vandenys". 

VMI primena deklaruoti būsto nuomos pajamas

VMI primena, jog iki gegužės 2 d. pajamų deklaracijas turi pateikti gyventojai, 2016 m. nuomoję jiems priklausantį nekilnojamąjį turtą, pavyzdžiui, būstą, ir deklaruoti iš šios veiklos gautas pajamas. Mokesčių administratorius pastebi, kad nors būsto nuomos pajamų nedeklaravimo atvejų ir nustatoma, vis daugiau gyventojų tokias pajamas deklaruoja ir nesitaiksto su mokesčių vengimu.

Tauragiškiai prisidėjo prie akcijos "Darom 2017"

Balandžio 22 dieną, kaip ir kasmet,  Tauragės rajono savivaldybėje vyko visuotinė pavasarinė akcija DAROM 2017. Akcijos metu buvo renkamos šiukšlės viešose teritorijose, tvarkomas Oko miškas.

 

Savivaldybėje vyko Institucinės globos pertvarkos klasterio dalyvių apskrito stalo diskusija

Balandžio 20 d. Tauragės rajono savivaldybėje vyko Institucinės globos pertvarkos klasterio dalyvių apskrito stalo diskusija, kurioje dalyvavo Tauragės rajono savivaldybės vadovai, Jurbarko, Tauragės, Šilalės  ir  Pagėgių savivaldybių Socialinės paramos,  Vaikų teisių apsaugos skyrių, Socialinių paslaugų centro atstovai, nevyriausybinių organizacijų, pertvarkomų globos ir kitų socialines paslaugas teikiančių įstaigų atstovai.

Skelbiamas Gaurės seniūnijos seniūnaičių rinkimų sąrašas

Šių metų balandžio 29 d. ir gegužės 18 d. bus renkami Gaurės seniūnijos seniūnaitijų seniūnaičiai. Skelbiamas rinkimų grafikas.

„Jorio“ apdovanojimams nominuoti Taurų parko įkūrėjai

LRT laida „Gimtoji žemė“ rengia „Jorio“ apdovanojimus, šiais metais jiems nominuoti tauragiškiai Antanas ir Vilma Venckai. Kartu su tauragiškiais nominacijai „Už tai, kad visiems būtų geriau“ pristatyta 15 kandidatų iš visos Lietuvos. Už kandidatus buvo galima balsuoti tinklalapyje gimtojizeme.lt

Dirbamoji žemė turi būti valdoma teisėtai

Prasidėjus žemės ūkio naudmenų ir pasėlių deklaravimui, ES ir valstybės paramą administruojančios institucijos sulaukė daug klausimų, susijusių su valdomos žemės deklaravimu. Žemės ūkio ministerija, siekdama efektyviau kontroliuoti tiek valstybinės, tiek ir privačios žemės naudojimo teisėtumą, patobulino Paraiškų priėmimo informacinę sistemą.

Tauragėje lankėsi Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis

Šiandien Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis lankėsi Tauragėje. Savivaldybėje vykusiame susitikime buvo aptariami investicijų pritraukimo, verslo aplinkos gerinimo, verslumo skatinimo, geležinkelio atitvaro įrengimo Tauragės mieste ir kiti klausimai.

Vandens telkinius bus galima tvarkyti paprasčiau

Nuo š. m. gegužės 1 d. norintys tvarkyti vandens telkinių ir jų pakrančių augaliją, galės tai daryti paprasčiau. Pjaunant vandens augaliją nebereikės rengti vandens telkinio tvarkymo dokumentų, jeigu šie darbai atliekami miestų, miestelių rekreacinėse teritorijose esančiuose vandens telkiniuose ar jų pakrantėse.

Puslapiai

 

 

 

 

 

 

  

 

tauragiskis.lt Webutation