11 Gruodis 2018, Antradienis

 

Pirmas
 

Tauragiškių įkurta „MK Drama Queen“ pristatė naują kolekciją

Šeštadienį, gruodžio 8-ąją, sostinės klube „Kablys“ pristatyta nauja, Berlyno įkvėpta „MK Drama Queen“  kolekcija, kuri taip pat siejasi ir su dizainerių dueto Kotrynos Armonaitės bei Monikos Paulikaitės prekės ženklo 4-uoju gimtadieniu. Vokietijos sostinės atmosfera alsuojančioje erdvėje pasirodė 19 modelių, kuriuose vyrauja merginų pamėgtos modernios detalės.

Paskirstytos lėšos Socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems bendruomenėje projektams įgyvendinti

2019 m. Socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems bendruomenėje projektams įgyvendinti Tauragės rajone paskirstyti 72022 Eur (12010 Eur iš Tauragės rajono savivaldybės biudžeto lėšų ir 60012 Eur - iš valstybės biudžeto lėšų).

Ugniagesiai gelbėtojai skubėjo prie pagrindinės miesto eglės

Šeštadienio vakarą, apie 21 val., pilietis telefonu pranešė, kad kibirkščiuoja ant kalėdinės miesto eglės pakabintos girliandos laidas. Atvykus ugniagesiams gelbėtojams, buvo išsiaiškinta, kad yra nutrūkęs ant kalėdinės miesto eglutės esantis girliandos laidas, kuris kibirkščiuoja. Netrukus atvyko ir miesto savivaldybės darbuotojas bei atrakino netoliese esančią el. skydinę ir atjungė sugedusią girliandą.

Plikledžio traumos pakeliui į darbą ar iš jo. Kaip elgtis?

Sinoptikai prognozėse vis dažniau mini plikledį. Valstybinė darbo inspekcija (VDI) primena, kaip elgtis, į ką atkreipti dėmesį, kad ledui padengus kelius, nepadaugėtų darbuotojų traumų vykstant į darbą arba iš darbo, taip pat ir darbo vietose.

VMI paaiškina, kaip bus taikomos naujos GPM lengvatos

Valstybinė mokesčių inspekcija informuoja, kad nuo 2019 m. sausio 1 d. gyventojai galės susigrąžinti dalį gyventojų pajamų mokesčio (GPM) už savo ar sutuoktinio naudai atliktas paslaugas/darbus:

Nuo liūčių nukentėjusiems žemdirbiams – parama iš valstybės biudžeto

Šalies žemdirbiai, kurie dėl  liūčių pernai negalėjo nuimti derliaus, netrukus sulauks valstybės paramos. Žemės ūkio ministerija nuostoliams kompensuoti skyrė 9,12 mln. Eur. Paramą planuojama išmokėti iki Kalėdų.

PAGD: dūmų detektoriai – beveik pusės Lietuvos gyventojų namuose

Nuo dūmų detektorių pripažinimo privalomais Lietuvos gyventojų namuose praėjus pusmečiui šie prietaisai yra įrengti 43 proc. šalies būstų. Ugniagesiai gelbėtojai jau fiksuoja dūmų detektorių naudą – išgelbėtas žmonių gyvybes. Priešgaisrinės apsaugos departamento (PAGD) duomenimis, per dešimt šių metų  mėnesių gaisruose žuvo 12 proc. mažiau Lietuvos gyventojų nei pernai tuo pačiu laikotarpiu. Tai – mažiausias aukų skaičius per pastaruosius 15 metų.

Prekyba kalėdiniais medeliais Valstybinių miškų urėdijoje

VĮ Valstybinių miškų urėdijos padaliniai gyventojams siūlo įsigyti kalėdinių medelių – nukirstų eglių arba pušų, dekoratyvinių eglučių vazonuose bei eglių arba pušų šakų.

Padovanok vaikui svajonę!

evintus metus iš eilės vykstantis projektas „Vaikų svajonės“  kviečia ir tauragiškius pasidalinti gerumu, prisidėti prie puikaus projekto, išpildant mažųjų tauragiškių, gyvenančių sudėtingesnėmis sąlygomis, norus.

Miegančios rožės – stilinga ir nevystanti kelis metus dovana

Miegančios rožės – tai daugelio žmonių širdis ir akis pakerėjęs grožis, kuris gali būti puikia dovana arba stilingu namų ar ofiso interjero akcentu. Juk patalpas, kuriose dažnai būname, visada norisi laikyti papuoštas, o miegančios rožės nevysta ir savo nepriekaištingą išvaizdą išlaiko net iki kelių metų, todėl tai tikrai tinkamas variantas.

Puslapiai

Reklama

 

 

 

 

  

 

tauragiskis.lt Webutation